Infrapanely EkoTherm

1je rada infra panelov, ktoré predstavujú skutočnú revolúciu v domácich vykurovacích technológiách. K veľkým výhodám okrem iného patrí aj moderný dizajn a jednoduchá inštalácia systému, ktorý poskytuje spotrebiteľom nízke náklady na vykurovanie. Infra panely efektívne konvertujú elektrickú energiu na sálavé teplo, ktoré sa absorbuje priamo do objektu fungujúc na tých istých zásadách, ako tepelný účinok slnka.

Infra panely EkoTherm vytvárajú homogénne teplo v miestnosti, ktoré blahodarne vplýva na zdravie, ohrieva steny, podlahu aj ostatné predmety. Infra panely nevysušujú vzduch, nevíria prach a zabraňujú usadzovaniu vlhkosti na stenách. Svojim dizajnom je infra panel nenápadný, nerušivý produkt, ktorý pracuje nehlučne a bez údržby.

Infra panely EkoTherm nemajú plechový povrch. Sú sklené, vyrobené z 4 mm ESG bezpečnostného skla. Infra panely majú zaoblené hrany a rohy. Pre prípadné opravy má vykurovacia jednotka servisný kryt. Súčasťou dodávky je sada montážnych prvkov a vŕtacia šablóna.

BASIC-WIST Elegant rohSklené infra panely EkoTherm sa predovšetkým používajú ako hlavné vykurovanie. Tento typ sa prednostne montuje na strop. Dôvodom je optimálna účinnosť a bezkonfliktnosť so zariaďovacími predmetmi. Samostatný elektrický obvod je cez istič potrebnej veľkosti privedený k elektrickým hodinám s nízkou tarifou. Energetické rozvodné závody zvýhodňujú sadzbu pre elektrické priamovýhrevné kúrenie s 20 hodinovou nízkou tarifou. Nakoľko je teplo vznikajúce pôsobením infra panelu akumulované v stenách, majú tieto aj po prerušení kúrenia ešte dosť energie, aby k merateľnému poklesu teploty nedošlo v dobe, kedy je prerušená dodávka elektrického prúdu i na niekoľko hodín. Prerušenie dodávky elektrického prúdu v nízkej tarife na 1 hodinu spravidla vôbec nepostrehneme. Infra panely je samozrejme možné dodávať aj so štandardnou zástrčkou

BASIC-WIST roh - predni stranaProduktové rady infra panelov EkoTherm sa vyznačujú nadčasovou technológiou a konštrukciou s použitím vzácnych kovov v rezistore (bezkarbónová technológia, využívaná v zdravotníctve), ktoré spolu so skleneným povrchom dosahujú výnimočnú emisivitu tepelných vĺn, s takmer 100% účinnosťou, ideálnym pomerom zdravého tepelného sálania a optimálnou vlnovou dĺžkou.

Uvedené vlastnosti infra panelov značky EkoTherm zabezpečujú dlhodobú životnosť produktov s päťročnou zárukou, bezúdržbovosť systému počas jeho celej životnosti (revízie kotlov, komínov a ich príslušenstva sú už minulosťou), komfortnú a jedinečnú bezkáblovú digitálnu reguláciu každej miestnosti samostatne, minimálne náklady počas inštalácie, nízke prevádzkové náklady, efektný dizajn s variabilnými farebnými, zrkadlovými a obrazovými možnosťami ako aj rôznymi spôsobmi uchytenia na strop (variabilné zapustenie do stropu) i na stenu.

Comments are closed